آغاز دهه چهارم پیروزی انقلاب اسلامی با راهپیمائی شکوهمند22بهمن

انقلاب اسلامی ایران، در حالى سی امین سالگرد حیات پربار خویش را پشت سر میگذارد که آغاز  چهارمین دهه درخشش خورشید تابناک "استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی" از افق وحدت و پایداری و عزت و اقتدار و سربلندی ایران اسلامی ، امید محرومان و مستضعفان جهان به برافراشته شدن پرچم عدالت و آزادیخواهی بیش از هر زمان دیگر ، قویتر و ریشه‌دارتر شده است.

امروز انقلاب شکوهمند اسلامی به تعبیر رهبر فرزانه انقلاب جغرافیای قدرت را در جهان تغییر داده است. انقلاب اسلامی ایران با حفظ اصول و تسلیم نشدن در برابر قدرت ها در مسیر مستقیم خود، حرکت رو به جلو داشته است و در آینده نیز تنها راه پیروزی نهایی و کامل ملت ایران، حرکت در مسیر ایمان به خدا، و حفظ روحیه اعتماد به نفس ملی، و مجاهدت علمی و عملی در همه ابعاد است.

از این روست که رهبر معظم انقلاب اسلامی حضور گسترده، پرشور و مستحکم مردم در راهپیمایی 22 بهمن هر سال و در شرایط گوناگون را نمادی نمایشی از ایستادگی و استقامت ملت ایران بر سر آرمان ها و ادامه مسیر مستقیم انقلاب برشمردند و تأکید کردند که در 22 بهمن امسال نیز به توفیق الهی، مردم به صورت گسترده به صحنه خواهند آمد و این حضور گسترده در راهپیمایی 22 بهمن و صحنه های گوناگون همچون انتخابات، دشمن را در مقابل ملت ایران دچار خسران خواهد کرد.

لذاجهت تبعیت از رهبر عظیم الشان انقلاب و ولی امر مسلمین جهان از عموم امت خداجو و حق‌طلب ایران اسلامی دعوت می شودتا در راهپیمایی عظیم، مردمی، باشکوه و دشمن‌شکن یوم‌الله 22 بهمن حضور گسترده یابند.

بدون شک ملت مسلمان و نستوه ایران اسلامی در حرکتی حماسی و آگاهانه، در اقیانوس بیکران اراده‌های پولادین با گام‌هایی استوار و رشید به صلابتی دماوند می‌غرند و حادثه انقلاب اسلامی 57 را دگربار در صحنه‌ روزگار ترسیم می‌کنند.

حضور پرشکوه ملت ایران خاطره ای درخشان از صفحات زرین دفتر بزرگ خاطرات انقلاب اسلامی را ترسیم نموده و گوهری پربرکت بر تارک درخشان تمامی مجاهدت‌ها و نهضت‌های اسلامی و انقلابی ثبت خواهد کرد.

قطعا حضور آگاهانه و خردمندانه‌ ملت ایران در راهپیمایی22بهمن که لبیکی دوباره به رهبر و مقتدای خویش است، موجب خسران و شرمساری دشمنان زبون انقلاب اسلامی خواهد بود.

ملت سرفراز ایران در 22بهمن با یاد پیرجماران و یاران شهیدش ،‌ تجدید عهد دیگری خواهیم داشت با ارزش‌ها و اهداف والای مقدس نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و بیعت خود را با رهبر و مقتدای زمانه‌ خویش تازه خواهد گرداند.

راهپیمایی باشکوه 22بهمن نقطه عطف و حرکتی مبارک در آغاز چهارمین دهه انقلاب شکوهمند ایران اسلامی بود و ملت ایران به لطف خدای تبارک و تعالی و در سایه تدبیر و حکمت رهبر فرزانه خود، هر روز استوارتر از دیروز با سری بلند و دلی آکنده از ایمان همچنان راه امام (ره) خود را ادامه می دهد.

                                     انشاالله

/ 1 نظر / 16 بازدید
حسین

سالام وبلاگ خوبی داری خوشحال میشم با هم تبادل لینک کنیم . منو با اسم < انجمن حسابداران > لینک کن بگو با چه اسمی لینکت کنم .